Show results
24.7.2011 CAC Bedzin, PL
Judge: Krystyna Opara, PL |
|
BOB, II. BIG male: |
Lord Dakarai Ahimenes |
Zwyciezca male: |
Lord Dakarai Ahimenes |
Zwyciezca female: |
Yenefer od Bobika |
Zwyciezca Mlodziezy, Best Junior male: |
My Hairy Braveheart Victorix |
Zwyciezca Mlodziezy female: |
Donia Tiara Sniezna Sowa |
PHOTOS |
XMALES - cl. baby
M
VP1, Best Baby - Lupo Ktos Wiecej Niz Pies
(i)
*28.1.2011
Alborada Buck &
Mzawka Ktos Wiecej Niz Pies
XMALES - cl. puppy
M
VP1, Best Puppy - Mr. Geronimo Ahimenes
(i)
*12.1.2011
A Hell of a Knight du Moulin de Mac Gregor &
Kal-i-sta Ahimenes
M
P2 - Filip Bialy Blask
(i)
*
Coby Victis &
Klara Dona z Briesen
XMALES - cl. junior
M
Exc1, Zwyciezca Mlodziezy, Best Junior - My Hairy Braveheart Victorix
(i)
*15.10.2010
Sparkling a Bigger Bang &
My Hairy Braveheart Secret Touch
PKR.III-67849
M
Exc2 - White Winner Pai Vertragus
(i)
*7.10.2010
Havasu Pai &
Precious Patsy Vertragus
XMALES - cl. intermediate
M
Exc1, CWC, Zwyciezca, BOB, II. BIG - Lord Dakarai Ahimenes
(i)
*17.1.2010
Aint He Sweet du Moulin de Mac Gregor &
Kal-i-sta Ahimenes
M
Exc2 - Whispering Spirit Ahimenes
(i)
*2.12.2009
I'm the Best Superbia &
Silver Shadow Formantis
XMALES - cl. champion
M
Exc1, CWC - Coby Victis
(i)
*15.3.2005
Alborada Lusitano &
Calypso Victis
PKR.III-55680
M
Exc2 - Figaro Ktos Wiecej Niz Pies
(i)
*10.3.2006
Alborada Buck &
Hello Horand Plus
XMALES - cl. veteran
M
Exc1, Best Veteran - Axel Axem
(i)
*23.4.2003
Rob du Moulin de Mac Gregor &
Danger Ro-Ka-Te
XFEMALES - cl. baby
M
VP1 - Holiday is the Top del Bianco Stella
(i)
*24.1.2011
Al'Fred Playing for White Gallardo &
Holly Hunter Urwiska Szkocji
PKR.III-68310
M
P2 - Gita Bialy Blask
(i)
*20.3.2011
Coby Victis &
Kaja Dona z Briesen
XFEMALES - cl. junior
M
Exc1, Zwyciezca Mlodziezy - Donia Tiara Sniezna Sowa
(i)
*10.3.2011
Jackson Se-La-Vi &
Fraszka Ktos Wiecej Niz Pies
XFEMALES - cl. intermediate
M
VG1 - Ruby z Psiego Chaosu
(i)
*14.1.2010
Oliver Urwiska Szkocji &
Cora Ktos Wiecej Niz Pies
PKR.III-65888
M
VG2 - Total Devil in Disguise
(i)
*31.10.2009
Gerry Bohemia Arnet's &
Arvena Mordor
PKR.III-65153
XFEMALES - cl. open
M
Exc1, CWC, Zwyciezca - Yenefer od Bobika
(i)
*15.11.2008
Touch-of-Class du Moulin de Mac Gregor &
Mala Victis
PKR.III-64884
M
Exc2 - Cola Witobelanka
(i)
*1.1.2009
Benjamin Luxardo Star &
Nandi Ronyc
M
Exc3 - Whiskey Se-La-Vi
(i)
*10.7.2009
Puzzle Meaning Sunshine Celebration &
Hey Look at Me Se-La-Vi
M
Exc4 - Tila Beta Plus
(i)
*5.8.2008
Bond Beta Plus &
Sniezka Beta Plus
M
VG - Bi-Bi Bialy Blask
(i)
*
Coby Victis &
Klara Dona z Briesen
Photo Album 2011-07-24 CAC Bedzin, PL