Show results
26.8.2012 CAC Bialystok, PL
"Krajowa FCI 3" Judge: Aneta Sobkowska-Dopierala, PL |
|
BOB, III. BIS male: |
Don't Touch del Goyepino |
Zwyciezca male: |
Don't Touch del Goyepino |
Zwyciezca female: |
Sheyna Sniezna Foczka |
Zwyciezca Mlodziezy, Best Junior, BIS Junior male: |
Gajusz Juliusz Cesar from Vixan |
Zwyciezca Mlodziezy female: |
Melania Biala Osa |
BIS Junior male: |
Gajusz Juliusz Cesar from Vixan |
PHOTOS |
XMALES - cl. junior
M
Exc1, Zwyciezca Mlodziezy, Best Junior, BIS Junior - Gajusz Juliusz Cesar from Vixan
(i)
... gained title JCH PL
*2.4.2011
Karamynd Goes to Star West &
Anabell Vixan
PKR.III-68636
M
Exc2 - Marley Bílá amfora
(i)
*9.6.2011
Al'Fred Playing for White Gallardo &
Hanule Bílá amfora
ČLP/WHW/7079
XMALES - cl. intermediate
M
Exc1, CWC - Mr. Kamaro Ahimenes
(i)
*12.1.2011
A Hell of a Knight du Moulin de Mac Gregor &
Kal-i-sta Ahimenes
XMALES - cl. open
M
Exc1, CWC - Jonathan Sunshine Celebration
(i)
*15.4.2009
Un Pour Moi du Moulin de Mac Gregor &
Bounty du Moulin de Mac Gregor
SPKP/1332
XMALES - cl. champion
M
Exc1, CWC, Zwyciezca, BOB, III. BIS - Don't Touch del Goyepino
(i)
*16.9.2008
Albertito du Moulin de Mac Gregor &
Atenea del Goyepino
LOE 1839390
XFEMALES - cl. junior
M
Exc1, Zwyciezca Mlodziezy - Melania Biala Osa
(i)
*1.6.2011
Prominent of Surprise &
Biala Osa Fiona
M
Exc2 - Parlano di Me Primavera Amico Bianco
(i)
*15.11.2011
Coby Victis &
Tou-Tou 4 Me z Ksiezopola
XFEMALES - cl. intermediate
M
Exc1, CWC - Caraite Jura Baltoji Žvaigžde
(i)
*10.5.2011
A Hell of a Knight du Moulin de Mac Gregor &
Henessie Bohemia Arnet's
M
Exc2 - Surprise Westie Fortunella
(i)
*27.2.2011
Rolling Dancer of Surprise &
Peaches and Cream of Surprise
M
Exc3 - I Love Love Bielanska Sfora
(i)
*21.9.2010
Ruffus Blataj &
Jolly Ro-Ka-Te
M
Exc4 - All Within My Hands in Grandiflora
(i)
*12.1.2011
Karamynd Goes to Star West &
Metallica at Grandiflora
XFEMALES - cl. open
M
Exc1, CWC - Henessie Bohemia Arnet's
(i)
*23.5.2009
Un Pour Moi du Moulin de Mac Gregor &
Brittany Bohemia Arnet's
ČLP/WHW/6539
M
Exc2 - Glossy Jewel Heatherfay
(i)
*25.7.2010
Alborada Puccinello &
Marsela
M
Exc3 - Abba Lucky Nuka
(i)
*9.6.2010
Bacardi Medicus Veterinarius &
Beatrice Medicus Veterinarius
XFEMALES - cl. champion
M
Exc1, CWC, Zwyciezca - Sheyna Sniezna Foczka
(i)
*25.3.2010
Aint He Sweet du Moulin de Mac Gregor &
Fruzia Sofinetka Vena
Photo Album 2012-08-26 CAC Bialystok, PL